Sultanbeyli Bilgisayar Tamiri

ITPROTECH Bilgisayar olarak Sultanbeyli Bilgisayar Servisi hizmetimiz Sultanbeyli’nin her bölgesine vardır. Sultanbeyli Bilgisayar Tamircisi olarak 30’dk kapınızdayız.15 Yılık tecrübemiz ile Sultanbeyli Bilgisayar Tamiri hizmeti garantili bir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz.

sultanbeyli-bilgisayar-tamiri-bilgisayar-tamiri-sultanbeyli-bilgisayar

LENOVO-DELL-ASUS-HP-APPLE-ACER-MSI-MONSTER SULTANBEYLİ BİLGİSAYAR SERVİSİ

Sultanbeyli Bilgisayar Servisi Olarak Hizmetlerimiz

Masaüstü Anakart Tamiri ve Laptop Anakart Tamiri

Sultanbeyli bölgesinde Anakart Tamiri ve Laptop Anakart Tamiri labaratuvarımızda profesyonel ve garantii şekilde yapılır.Laptop Anakart Değişimi garantili şekilde yapılır.2.el ve çıkma parçalar Takılmaz.Bilgisayar Anakart Tamiri firmamızca önce arıza tespiti sonra size anakart tamiri fiyat bilgisi bildirilerek yapılır.

ITPROTECH Bilgisayar olarak kurumsal alanda var olan  tecrübelerimizi bireysel bilgisayar kullanıcısına  uyarlayarak Microsoft Sertifikalı Teknikerlerimiz mühendislik düzeyinde hızlı,garantili ve kaliteli Bilgisayar tamiri hizmeti  veriyoruz. Sultanbeyli Bilgisayar Servisi hizmetimiz en hızlı şekilde sizlere hizmet vermektedir.Bilgisayar tamiri ile ilgili bütün sorunlarınıza net çözümler sunuyoruz. Kurumsal alanda edindiğmiz tecrübemizle kalite ve süreklilik odak noktasını bireysel bilgisayar tamiri ITIL mantığı ile sizlere hizmet veriyoruz.

Bilgisayarınızın teknik servise geldiğinde var olan sorununun çözümlenmesinin ardından arızanın bir daha tekrarlanmaması için bilgisayarınızı bir çok testten geçiriyoruz. Sultanbeyli Bilgisayar Tamircisi hizmeti için bizimle iletişime geçiniz.

Anakart Nedir

Anakart, tüm bileşenlerin ve dış çevre birimlerinin bağlandığı bir bilgisayarın merkezi iletişim omurga bağlantı noktasıdır.

Anakartlar hemen hemen tüm bilgisayarlarda, özellikle masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda bulunabilir. Bunlar aracılığıyla bağlanan bileşenler, yonga setlerini , merkezi işlem birimlerini ( CPU ) ve bellek üzerine montajlanır. Harici çevre birimleri Wi-Fi, Ethernet ve grafik işlem birimi veya GPU’lu grafik kartlarını üzerine bağlanır.

Başlıca anakart üreticileri şunlardır.Anakart üreticileri arasında Acer, ASRock, Asus, Gigabyte Technology, Intel ve Micro-Star International bulunmaktadır.Sultanbeyli anakart tamir ve Laptop anakart tamir hizmeti size en garantili ve kaliteli hizmet sunar.

Başlıca  Anakart Arızaları

 • Bilgisayara taktığınız donanımlardan flash bellek kamera vs bağladığınızda cihazı tanımıyorsa ya da bağlantıda kopmaları oluşuyorsa.
 • Bilgisayarınız ağır ve yavaş çalışıyorsa
 • Bilgisayarınızın ekran kartı eğer onboard ise ekranda çizgiler oluyorsa
 • Anakartınız ilk açılışta takılı kalıyorsa
 • Bilgisayar anlamsız mavi ekran veriyorsa.
 • Bilgisayar sık sık reset atıyorsa
 • Anakart üzerinde yanık izleri varsa
 • Anakarttaki kondasatör veya kapasitörlerde şişme veya yanık varsa

Sultanbeyli işlemci ve İşlemci Soketi Tamiri

Sutanbeyli Cpu ve CPU soketi tamiri profesyonel ve garantili şekilde yapılır.CPU(merkezi işlem birimi anlamına gelir), milyarlarca mikroskobik transistörden oluşan küçük bir çiptir. İki ana bileşeni vardır: aritmetik mantık birimi (ALU) ve kontrol birimi (CU). Kontrol ünitesi, bilgisayarınızın ana belleğinden talimatları almak ve bu talimatları komutlara dönüştürmekle sorumludur.Başlıca işlemci Markaları AMD ve İntel dir.İntel ve Amd işlemci ve soketleri tamiri yapılır

Başlıca  İşlemci Arızaları

 • Bilgisayar çalışıyor fakat bip sesi yok, ekranda görüntü yok yok. Biosta donanım test Ekranı gelmezse
 • Bilgisayar açılıyor, fanlar en yüksek hızda çalışıyorsa
 • Bilgisayar açılıyor ama hemen kapanıyorsa
 • İşletim sistemi birkaç dakika açık kaldıktan sonra ekran donuyor. Bazı durumlarda, işletim sisteminin yükleme ekranı (diğer adıyla Windows logo ekranı) sırasında ekran donabilir.
 • Bilgisayar açıldıktan ve açılırken mavi ekran veriyorsa

Problem işlemciden kaynaklanabilir.

Laptop’a Ram Takma

Ram Bilgisayarın hdd’den çıkan veri ilk önce ram’e  kaydedilir. Hızı hdd’ye göre daha hızlı olduğu için bu şekilde dizayn edilmiştir. Versinyonları vardır.RD,SD,DDR,DDR2,DDR3,DDR4,DDR5.

Sultanbeyli CHIPSET Tamiri; 
Sultanbeyli Bilgisayar Servisi Ekran Kartı Tamiri
Sultanbeyli Bilgisayar Servisi İnverter Tamiri
Sultanbeyli Bilgisayar Servisi  LCD Ekran Tamiri
Sultanbeyli Bilgisayar Servisi LCD Floresan ve LED Tamiri
Sultanbeyli Bilgisayar ServisiHDD-Sabit Disk’te Çıkan Tamiri
Sultanbeyli Bilgisayar Servisi Optik Sürücü ve Writter Tamiri
Sultanbeyli Bilgisayar Servisi Notebookta Kasa, Menteşe ve Kapak Kırılmaları
Sultanbeyli Bilgisayar Servisi Sıvı Teması İle Oluşan Arızalar
Sultanbeyli Bilgisayar Servisi Klavye Arızaları
Sultanbeyli Bilgisayar Servisi Kablosuz Bağlantı Arızaları
Sultanbeyli Bilgisayar Servisi BİOS ve EPROM Çipi Arızaları
Sultanbeyli Bilgisayar Servisi İşletim Sistemi Arızaları