Lenovo Vantage Nedir.Tüm Detayları İle Burada

Lenovo, Apple ve Microsoft kadar popüler olmasa da, marka her tür bütçe ve ihtiyaç için kaliteli cihazlar üretiyor.Ancak cihazları, başları döndüren özelliklerle dolu olarak gelir.Bunlardan biride Lenovo vantage dir. Lenovo Vantage Nedir sorusunun makalemizin devamında.

lenovo vantage

Lenovo Vantage Nedir

Lenovo Vantage, Lenovo aygıtlarında çalışan özel bir uygulamadır. Yani bu uygulamayı yalnızca bir Lenovo aygıtında bulabilir veya kullanabilirsiniz.

Bilmeniz gereken başka bir şey de, Lenovo Vintage uygulamasının yalnızca Windows 10’da çalıştığıdır. Dolayısıyla, Windows 7 veya 8 kullanıyorsanız, isterseniz Vintage’ı kullanmaya başlamak için Windows 10’a yükseltmeniz gerekir.

Lenovo Vantage, Lenovo aygıtlarını kullanıcılar için çocuk oyuncağı haline getirmek üzere tasarlanmıştır. Markanın cihazlarının sunduğu tüm çarpıcı özelliklere erişmenizi sağlar.

Vantage ile çeşitli ayarları hızla yönetebilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an cihazınızın performansını artırabilirsiniz. Ve ter dökmek zorunda değilsin. Özetle Vantage, Lenovo cihazınızın tüm potansiyellerine erişmenizi sağlar .

Lenovo Vantage Özellikleri

 • Bilgisayarınızın garanti durumunu Görebilirsiniz.
 • McAfee LiveSafe aracılığıyla antivirüs koruması sunar
 • Lenovo markasıyla ilgili en son teknolojilere ve haberlere ilişkin faydalı ipuçlarına erişim .
 • Lenovo ürün ve hizmetlerinde fırsatları keşfedin
 • Diğer eğlenceli ve anlamlı uygulamaları keşfedin
 • Gerektiğinde desteğe erişim de dahil olmak üzere bilgisayarınızın kullanım kılavuzuna erişin.
 • Cihazınızla uyumlu yararlı aksesuarları görüntüleyin ve bunlarla ilgili bilgi verin.
 • Size, ayarların ve dosyaların bir bilgisayardan diğerine sorunsuzca taşınmasını sağlayan ücretsiz bir uygulama olan Lenovo geçiş asistanını kullanma fırsatı verir.
 • Parola koruması için Dashlane Parola Yöneticisine erişim.

Lenovo Vantage İndir

Lenovo Vantage indirmek için linke tıklayabilirsiniz.İndirmek İçin Buraya TIKLAYIN

Lenovo Vantage download Windows 10

Lenovo Vantage windows 10 sürümünü indirmek için linke tıklayabilirsiniz.İndirmek İçin Buraya TIKLAYIN.Windows 7-8 bu programı desteklemiyor.


Lenovo Vantage download Windows 11

Lenovo Vantage windows 11 sürümünü indirmek için linke tıklayabilirsiniz.İndirmek İçin Buraya TIKLAYIN.Microsoft store uygulamasından ücretsiz indirebilirsiniz.Windows 7-8 bu programı desteklemiyor.


Lenovo Vantage exe

Lenovo Vantege maalesef exe uygulaması bulunmuyor.Microsoft storedan indirebilirsiniz.

Lenovo Vantage yüklenmiyor

Windows 7-8 bu programı desteklemiyor.

Lenovo Vantage nasıl kullanılır.Lenovo Vantage Fan Ayarları

Lenovo Vantage ile ilgili tüm bilgiler videoda gösterilmektedir.

Lenovo Vantage’ın Kullanışlılığı

Vantage, Lenovo Dizüstü Bilgisayarlara orjinal windows ile birlikte önceden yüklenmiş olarak gelir, bu nedenle bir tane yüklemek için kafa patlatmanıza gerek olmayabilir. Ancak çoğu kişi bunu fazladan bir bagaj olarak değerlendirebilir ve uygulamayı tutmamaya karar verebilir .

Ancak Vantage uygulamanızı kaldırmadan önce, uygulamayı Lenovo Dizüstü Bilgisayarınızda yüklü tutmanın yararları ve nedenleri hakkında bilgi edinmek yardımcı olacaktır.

Öyleyse neden cihazınızda kurulu bir Lenovo Vantage’a ihtiyacınız var? İlk olarak, bu uygulamanın kullanımlarını ele alalım.

Lenovo Vantage Özellikleri

1.Bilgisayarın Sağlığını Destek Süresini Kontrol Edebilirsiniz.

Cihazınızın sağlığını bilmek, uzun ömür ve yüksek performansı korumanız için önemlidir. Sağlık kontrolü , Vantage’ın çok iyi yapabileceği bir iştir. Bu uygulama yalnızca bilgisayarlarda teşhis çalıştırmaz, aynı zamanda sağlıklarını da değerlendirir . Mükemmel durumda olduklarından emin olmak için diğer donanımlar da dahil olmak üzere CPU ve belleği kontrol eder.

Sağlık ve destek özelliği, bilgisayar sisteminizin performansından veya durumundan emin değilseniz ziyaret edebileceğiniz yerdir. Güç kaynağı sallanıyorsa, sabit disk arızalıysa veya cihazda tehlikeli bir bellek sorunu varsa, sorunu buradan tespit edebilirsiniz.

2.Sürücüleri güncel tutma ve dizüstü bilgisayarı koruma:

Lenovo Vantage ile, yeni bir güncelleme çıktığında cihazınızın sürücüsünü güncellemek için saatler harcamanıza gerek yok. Vantage bunu sizin için halleder. Ayrıca dizüstü bilgisayarınızı korur.

3.PC kişiselleştirme:

Vantage, PC’yi görsel, işitsel, Akıllı Ayarlar ve güç açısından kişiselleştirebilir. Bir defteriniz varsa, Vantage’ın ne kadar faydalı olabileceğini keşfedeceksiniz. Cihazınızın pil ömrünü yönetir ve hatta uzatır. Vantage, parlaklık kontrolü, kamera ayarları, Dolby ayarları, mikrofon ayarları, klavye Arka Işığı ve çok daha fazlası gibi bir dizi ayarlama yapmanızı sağlar.

Bu nedenle, dizüstü bilgisayarınızda Lenovo Vantage’ı çalıştırmanız için çok sayıda neden var. Lenovo bilgisayarınız, başka bir bilgisayarda bulamayacağınız birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Ve Vantage ile hiç ter dökmeden sisteminizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Uygulama, Lenovo cihazlarının kullanımını çocuk oyuncağı haline getirir. Ve her PC için özel olarak özelleştirilmiş olarak gelir. Vantage’ın kullanıcı dostu arayüzünde değerli bilgilere erişebileceksiniz. Ayrıca PC ayarlarınızı kişiselleştirme, Wi-Fi güvenliğini artırma, şarj eşiğini belirleme ve sürücüleri kolaylıkla güncelleme fırsatına sahip olacaksınız.

Akıllı Ayarlar ile Vantage, kullanılan uygulamaya göre görüntü ve ses ayarlarını otomatik olarak ayarlar.

Lenovo Vantage’ın aygıtınız için ne kadar kullanışlı olduğunu anlamak için diğer kritik özelliklere göz atın.

Ayrıca Vantage, cihazınızı güvende ve sağlam tutmak için size bir dizi güvenlik aracına erişim sunacaktır. Bunlar, yerleşik bir iki faktörlü kimlik doğrulama sistemini ve daha güvenli bir çevrimiçi tarayıcıyı içerir.

Yararlı Bir İpucu –  Cihazınızda Vantage yüklü olmadan da bu özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Dolayısıyla, Vantage’ı kaldırmaya karar verseniz bile cihazınız bozulmaz. Aynı şekilde, yüklemek de sisteminizi bozmaz. Uygulama, Lenovo cihazı kullanıcıları için hayatı kolaylaştırmak için var.

Lenovo Vantage Ücretli mi?

Başlangıcından bu yana Lenovo Vantage’a erişim ücretsizdir. Uygulamayı indirmek veya kullanmak için ödeme yapmanız gerekmez. Uygulama ayrıca iş istasyonlarında, masaüstü bilgisayarlarda ve dizüstü bilgisayarlarda sorunsuz çalışır.

Lenovo Vantage’ı cihazınıza indirmek   için, cihazın Başlat Menüsünde Microsoft Store’u ziyaret edin. Uygulamayı bulmak, indirmek ve yüklemek için Microsoft Store’un arama çubuğuna “Lenovo Vantage” yazın. İşlem süper kolay ve hızlıdır.

Lenovo Vantage’ı Cihazınızdan Kaldırma

Çoğu kişi, Lenovo Vantage’ın cihazlarına bloatware yüklediğine inanıyor ve bu nedenle uygulamayı yüklemeye karşı çıkıyorlar. Bazıları ayrıca Lenovo Vantage’ın uygunsuz olduğunu düşündükleri araya giren reklamlar gösterdiğinden şikayet ediyor.

Bu uygulamanın oluşturulmasının nedeni , Lenovo bilgisayarlarını kullanmayı çocuk oyuncağı haline getirmektir. Ancak bunun tersi olduğunu düşünüyorsanız ve cihazınızda Vantage’ın yerini alabilecek başka bir alternatifiniz varsa, Vantage uygulamasını hemen kaldırabilirsiniz.

Uygulamayı nasıl kaldıracağınız aşağıda açıklanmıştır.

 • Cihazınızın Windows arama menüsünü açın
 • “Denetim Masası”na girin ve açmak için tıklayın.
 • “Programlar”a tıklayın ve sonra “Bir programı kaldır”a tıklayın, cihazınızdaki tüm programların bir listesi açılacaktır.
 • Devam etmek için Lenovo Vantage’ı bulun
 • Kaldır düğmesini görüntülemek için sağ tıklayın ve uygulamayı kaldırmaya başlayın.

Bunlar, Lenovo Vantage’ı cihazınızdan kaldırmak için birkaç adımdır. Ancak onu kaldırarak bir hata yaptığınızı düşünüyorsanız endişelenmeyin. İhtiyacınız olduğunda uygulamayı geri alabilirsiniz.

Lenovo Vantage Nasıl Kurulur

Bu uygulamanın kurulumu ve kullanımı kolaydır. Windows 10 kullanıyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin.

 • Microsoft Store’u bulmak için Başlat Menüsüne gidin.
 • Microsoft Store’un arama çubuğuna “ Lenovo Vantage ” yazın.
 • Lenovo Vantage simgesi açılır ve doğrudan uygulama sayfasına gitmek için tıklayın.
 • “Al ve Başlat” simgesine tıklayın ve uygulamayı cihazınıza indirin. Başlat’a tıkladığınızda, uygulama yüklenir ve açılır.
 • Dikkatlice okuduktan sonra uygulamanın gizlilik politikasını kabul edin.

Bu aşamada uygulama bilgisayar sisteminize yüklenmiş ve kullanıma hazır hale gelmiştir. Uygulamaya erişmek ve uygulamayı kullanmaya başlamak için cihazınızın başlat menüsüne gidin .

Lenovo Vantage’ı Kaldırmak Akıllıca Bir Karar mı?

Vantage’ı kaldırmak için zorlayıcı bir nedeniniz varsa ve uygulamanın yaptığı işi yapabilecek yeni bir uygulamaya sahipseniz, planınıza devam edebilirsiniz.

Ancak Lenovo Vantage’ın kullanışlılığı ve özellikleri göz önüne alındığında, uygulamayı kaldırmak cihazınız için en iyi seçim olmayacaktır. Ayrıca uygulama sadece 13.62 MB. Cihazınızda o kadar yer kaplamaz bile.

Dolayısıyla, bir Lenovo cihazı kullanıyorsanız, Vantage’ı cihazınızda tutmayı düşünmelisiniz. Cihazınızın sağlığı, güvenliği ve performansı buna bağlıdır.

Çözüm

Lenovo Vantage, kullanıcıların cihazlarından en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulama, Lenovo cihazınızın sayısız özelliğine kolaylıkla erişmenizi sağlar.

Vantage uygulamasını yüklemek çocuk oyuncağı. Uygulamayı almak için tek yapmanız gereken Microsoft Store’u ziyaret etmek. Vantage’ın kullanımı da ücretsizdir ve Windows 10’da sorunsuz çalışır. Umarız bu gönderiyi faydalı bulmuşsunuzdur. Ve uğradığın için teşekkürler.

Lenovo Vantage nasıl açılır?

Lenovo Vantage Bir Microsoft Store uygulamasıdır.Başlar arama kutusuna Lenovo vantage yazdımmı karşınıza çıkacaktır.

Lenovo Vantage nedir ücretli mi?

Lenovo Vantage ücretsiz ve microsoft store dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Lenovo Vantage nasıl indirilir?

.Başlangıç menüsünde Microsoft Store Açın.
Microsoft Store’da arama çubuğunda “Lenovo Vantage“a dokunun.
Uygulama sayfasına erişmek için Lenovo Vantage sembolüne tıklayın. …
Lenovo Vantage‘ı indirdikten sonra dosyayı çalıştırın.


Lenovo Vantage yüklenmiyor

Windows 7 ve Windows 8 bu uygulamayı desteklemiyor.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir